Vitézy Dávid, aki a napokban döntött el, hogy megméretteti magát Budapest főpolgármesteri székéért folytatott küzdelemben, ma levélben fordult a többi párt jelöltéhez. E levéllel kapcsolatban Facebook oldalán is bejelentést tett.
Mint azt tudjuk Vitézy hetek óta lebegtette az indulási szándékát és elmondása szerint csak arra várt, hogy a Fidesz kit fog indítani a székért. A BKK volt vezérigazgatója az LMP támogatásával indul júniusban.
- Mit keresett itt Ruslan?
- Facebook hirdetéskezelés: Miért égeti a pénzét, ha csak a „Kiemelés” gombot használja?
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter

