V. Naszályi Márta, a kerület volt polgármestere saját blogjában ír a méltán híres és ismert két cukrászda – Ruszwurm és a Korona – tartozásának történetéről és az új fideszes polgármester terveiről:
Úgy tűnik azonban, hogy Böröcz László el akarja engedni ezt a tartozást, mivel közleményében úgy fogalmazott, hogy nem látja behajthatónak. Mivel a Ruszwurm Kft. hathatósan segítette a Fidesz választási kampányát, ezért nem csodálkoznék ezen, de jogi értelemben mindez felveti a hűtlen kezelés gyanúját.
Az ügy már nagyon régi, még az előző, előző önkormányzati időszakban kezdődött, amikor még a Fidesz vezette a kerületet. A Ruszwurm Kft. tartozása azóta halmozódik.
- Mit keresett itt Ruslan?
- Facebook hirdetéskezelés: Miért égeti a pénzét, ha csak a „Kiemelés” gombot használja?
- La Femme International Film Festival Europe – első Magyarországon megrendezett nemzetközi női filmfesztivál
- Magyar Péter szerint robbanás történt a MOL tiszaújvárosi üzemében
- Elhunyt Scherer Péter
